Kariéra v mcePharma

Seřizovač strojů a operátor

Vyvíjíme a vyrábíme inovativní doplňky stravy, doplňková krmiva a práškové směsi.

Aktuálně obsazujeme pozici: Seřizovač strojů a operátor

Náplň práce:

  • Práce v jednosměnném výrobním provoze od pondělí do pátek, moderní a čisté potravinářské prostředí
  • Denní seřizování, údržba, nastavování a obsluha výrobních strojů a malých linek pro potravinářskou výrobu
  • Oprava malých závad
  • Obsluha výrobních zařízení

Požadujeme

  • Výuční list (obor nerozhoduje)
  • Chuť pracovat
  • Spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost a pečlivost
  • Výhodou budou Vaše zkušenosti s navažováním
  • Dlouhodobou spolupráci a chuť na sobě pracovat

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • Dotované stravování
  • Práci ve stabilním oboru
  • Malý přátelský kolektiv
  • Nové a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost nákupu našich výrobků se slevou 50%
  • Balíčky doplňků stravy pro zdraví zdarma
  • Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné firemní akce – teambuildingy

Nástup

Dle dohody

Pracoviště

Stachovice

Úvazek

plný

Kontaktní údaje:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Přidat další soubor